Foto natječaj - Ponos domovine
Autor: Petra Bošnjak, 26. 11. 2013.

NATJEČAJ ZA IZBOR NAJBOLJE FOTOGRAFIJE NA TEMU MOJA DOMOVINA

Udruga Ponos domovine poziva sve zainteresirane učenike srednjih i osnovnih škola da sudjeluju u nagradnom  natječaju kojim želi potaknuti sudionike na pažljivije promatranje i fotografiranje detalja vezanih za svoju domovinu.

NATJEČAJ ZA IZBOR NAJBOLJE FOTOGRAFIJE NA TEMU MOJA DOMOVINA

Pozivamo sve zainteresirane učenike srednjih i osnovnih škola da sudjeluju u nagradnom  natječaju kojim Udruga Ponos domovine želi potaknuti sudionike na pažljivije promatranje i fotografiranje detalja vezanih za svoju domovinu.

Uz sudjelovanje na natječaju izdvajamo slijedeće:

·         fotografije s naslovom i kratkim popratnim opisom primamo isključivo elektronskom poštom na  adresu info@ponosdomovine.hr

·         fotografija mora biti poslana u prilogu i to za učenike iz Hrvatske s elektroničkog identiteta AAI@EduHr dobivenim od CARNet-a

·         za zainteresirane učenike izvan Hrvatske organizator će osigurati AAI identitet

·          dopušteno je poslati do 3 maila,s maksimalno 1 fotografijom po mailu

·         fotografije mogu biti u bilo kojem formatu (.jpg,.tif,.png...), bez potpisa autora ili zaštitnog znaka i minimalne veličine 3000x2000 piksela

·         fotografije moraju biti originalne i nigdje prije toga objavljene

·         poslane fotografije se ne vraćaju autorima

·         slanjem fotografija na natječaj autor je suglasan da ih bez naknade ustupa na daljnje korištenje udruzi Ponos domovine.

Natječaj je otvoren do 30.ožujka 2014. godine. Nakon toga će ocjenjivačka komisija u sastavu:

1. Damir Hoyka – predsjednik

2. Antonija Rajković, predstavnica Ministarstva branitelja – članica

3. Sebastijan Bušić, predstavnik Gradskog ureda za branitelje Grada Zagreba – član

ocijeniti prispjele radove kako bi tridesetak najboljih izložili na prigodnoj izložbi tijekom finalnog natjecanja Ponos domovine, a tri najbolja nagraditi!!!

Nagrade:

1. digitalni fotoaparat